Welcome, visitor! [ Regjistrohu | Login

Njoftime të zgjedhura

A4175D4B-3370-435E-8555-4413CACAA7DB

€5,500.00

C4 piccaso

Citroen picasso c4,7 vendsh,shum i paster,me te gjitha letrat, ne gjendje shum te mir, mund te nderrohet me makin automatike me te vogel.

187 total views, 0 today

€5,000.00

Land rover td5

Makina esht ne gjendje shum shum te mire

49 total views, 0 today

received_10210066177284984

€100,000.00

Shutet dyqan/bar/restorant

Shitet bar/kafe/restorant,103 m2,ne lagjen 28 nentori elbasan.perballe doganes elbasan.per me teper kontakto belul sinani.

53 total views, 0 today

€150,000.00

Vile per shitje

Shitet vile 2 kateshe,8 dhoma,2 tualete,2 ballkone,papafingo,e mobiluar,e rrethuar,1000 m2 ndertim e ambiend rrotull,vila ndodhet ne lagjen skenderbej,perballe qendres tregtare orti,elbasan.per me teper info kontakto […]

49 total views, 0 today

qera (2)

€100.00

Vlore, Jap me Qera 3 Apartamente Biznesi

OKAZION, Jap me qera 2 Ambiente Biznesi (30 m2, 45 m2, 60 m2) te pershtatshem per cdo lloj biznesi cmimi i arsyeshem. Dyqanet janë ne […]

80 total views, 0 today

shitet

€120,000.00

Shitet Super Apartament i Mobiluar

Shitet super apartament me siperfaqe 100 m2 i mireorganizuar ne dhome ndenje, kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, tualet dhe verande. Apartamenti ka ngrohje qendrore […]

487 total views, 0 today

 

Tirane, ofroj vend Pune Agjente ne Agjensi Turistike me Orar te Plote

Tirane, ofroj vend pune AGJENTE NE AGJENSI TURISTIKE ME ORAR TE PLOTE Te kete aftesi shume te mira komunikimi dhe shitje. Te kete njohuri te […]

316 total views, 0 today

Bmw

€3,000.00

Shitet BMW 318d

Shitet BMW 318d . Makina ne gjendje shume te mire, sedilje lekure, klima, disqe alumin , komanda ne timon. Cmimi 3000 euro i padiskutueshem

195 total views, 0 today

 

Ekonomist Part Time

Ofrohet konsulence per bizneset persa i perket: – Deklarimit te Librave te shitjes dhe blerjes – Deklarim TVSH-je – Deklarim Sigurime Shoqerore & Shendetesor, Tatimi […]

354 total views, 0 today

750820-500x375

€4,000.00

OKAZION SHITET BENZ A200 CDI EURO4 KAMBIO AUTOMAT VITI 2006

SHES BENZ A200 CDI KAMBIO AUTOMAT VITI 2006 ME TE GJITHA OPSIONET: KAMBIO AUTOMAT SENSOR PARKIMI SEDILE LEKURE+COPE KOMANDA ME TIMON PILOT AUTOMATIK. NE GJENDJE […]

347 total views, 0 today

Miresevini ne Gjejshpejt.al!

Publiko nje njoftim

Ne jemi faqja nr 1 e klasifikimit të reklamave. Bëhuni një anëtar i ri dhe filloni të renditni reklamat tuaja të klasifikuara brenda disa minutave. Menaxhoni të gjitha reklamat nga paneli juaj i personalizuar.

Bashkohu tani!

Nga Blogu

  • 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve n...

    by on Prill 1, 2018 - 0 Comments

    Kontabiliteti. Nëse keni një diplomë kontabiliteti mund të filloni një shërbim si kontabilist i pavarur për bizneset e tjera të vogla që nuk mund të përballojnë një person me kohë të plotë.   Marketing affiliate. Nëse jeni një person bindës, mund të merrni një komision nga një kompani për shitjen e prodhimeve të tyre drejt palëve të […]